Mālkalnes prospekts 3, Ogre, LV-5001
Mālkalnes prospekts 3, Ogre, LV-5001

Ogres novada pašvaldība izsludina projektu konkursu “Veidojam vidi ap mums Ogres novadā”

Ogres novada pašvaldība izsludinājusi ikgadējo projektu konkursu sabiedrības iniciatīvu atbalstam “Veidojam vidi ap mums Ogres novadā”.

Konkursa mērķis ir uzlabot dzīves vides kvalitāti Ogres novada pašvaldības administratīvajā teritorijā, balstoties uz iedzīvotāju iniciatīvu. Konkursa ietvaros iedzīvotāju grupas, biedrības, sabiedriskās organizācijas, nevalstiskās organizācijas un nodibinājumi var pieteikt projektus, kas tiek īstenoti Ogres novada administratīvajā teritorijā, ir saistīti ar dzīves kvalitātes uzlabošanu un sniedz labumu pēc iespējas plašākai sabiedrībai.

Konkursā pieejamais finansējums: 40 000 EUR (nodrošina Ogres novada pašvaldība).

Maksimālais finansējuma apmērs, kas var tikt piešķirts vienam projektam: 1500 EUR.

Projektu pieteikumu iesniegšanas gala termiņš: 2021. gada 2. marts plkst. 18.00.

Papildu informāciju un konsultācijas par konkursa nosacījumiem sniedz Ogres novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste – projektu vadītāja Sanda Zemīte (tālr. 65022169, e-pasts: sanda.zemite@ogresnovads.lv).

Konkursa nolikums, pieteikuma veidlapa, norādījumi tās aizpildīšanai un citi ar konkursu saistītie dokumenti pieejami Ogres novada pašvaldības mājaslapas www.ogresnovads.lv sadaļā “Pašvaldība – Projekti – 2021. gads“.

Related Posts

Arhīvi