Mālkalnes prospekts 3, Ogre, LV-5001
Mālkalnes prospekts 3, Ogre, LV-5001

Kalkulators

Ievadiet sava dzīvokļa adresi un apskatiet provizoriskās izmaksas!

Kalkulators piedāvā iespējas mainīt dažādus lielumus, piemēram, siltumenerģijas tarifu, siltumenerģijas patēriņu un  kredīta maksājumu. Vizuālajā grafikā dzīvokļu īpašniekiem ir redzamas izmaksas pirms un pēc energoefektivitātes paaugstināšanas projekta īstenošanas gada griezumā.

Skatīt vispārīgu informāciju

SIA “Ogres Namsaimnieks” izstrādātajā energoefektivitātes paaugstināšanas projekta īstenošanas izmaksu kalkulatorā redzamajiem datiem ir informatīva nozīme. Šie dati nevar tikt uzskatīti par SIA “Ogres Namsaimnieks” apņemšanos nodrošināt šādas izmaksas energoefektivitātes paaugstināšanas projekta īstenošanā vai izmantoti kā oficiālā SIA “Ogres Namsaimnieks” sniegtā informācija. Katra energoefektivitātes paaugstināšanas projekta kreditēšanas nosacījumus (termiņš, procentu maksājums u.c. nosacījumus) izvērtē kredītiestāde pirms kredīta piešķiršanas.

Energoefektivitātes paaugstināšanas projekta īstenošanas izmaksas ir atkarīgas no ēkas tehniskā stāvokļa un energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu apjoma, kurus ir nepieciešams veikt, lai tiktu sasniegts vēlamais rezultāts.