Mālkalnes prospekts 3, Ogre, LV-5001
Mālkalnes prospekts 3, Ogre, LV-5001

Izvietoti atsevišķi konteineri vienreizlietojamo trauku nodošanai

Covid-19 izplatības ierobežošanas nolūkos ārkārtējā situācija ir noteikta līdz 2021. gada 11. janvārim. Līdz ar ārkārtējās situācijas pagarināšanu Ministru kabinets ir noteicis arī papildu ierobežojumus izglītības jomā – no š. g. 7. decembra klātienē mācību process drīkst notikt tikai bērnudārzos un 1.–4. klasēs, savukārt 5.–12. klasēs mācības notiek attālināti.

Ogres novada pašvaldība nodrošina bezmaksas pusdienas izglītojamajiem, kuru dzīvesvieta deklarēta Ogres novada administratīvajā teritorijā, kuriem mācību process notiek attālināti vai noteikta karantīna un kuri atbilst noteiktiem kritērijiem.

Laikā, kad skolēniem tiks nodrošinātas pusdienas, vienreizlietojamos traukus, sākot ar 8. decembri, ir iespēja nodot atkritumu šķirošanas punktos tieši šim mērķim paredzētajos konteineros divās vietās Ogrē:

  • SIA “Ogres Namsaimnieks” konteineru vienreizlietojamo trauku šķirošanai nodrošinās Zilokalnu prospektā 12, Ogrē;
  • SIA “Ķilupe” konteineru vienreizlietojamo trauku šķirošanai nodrošinās Akmeņu ielā 43b, Ogrē.

Palielinoties to skolēnu skaitam, kuri mācās attālināti, pieaug arī brīvpusdienu saņēmēju skaits un attiecīgi vienreizlietojamo trauku daudzums, tāpēc pašvaldība aicina izmantot piedāvāto konteinerus.

Informācija pārpublicēta no Ogres novada pašvaldības mājas lapas

Related Posts

Arhīvi