Mālkalnes prospekts 3, Ogre, LV-5001
Mālkalnes prospekts 3, Ogre, LV-5001

9. oktobrī uzsāks centralizētās apkures pieslēgšanu

Sekojot laikapstākļu prognozēm, kas liecina, ka no š. g. 9. oktobra ir gaidāms ārgaisa temperatūras samazinājums (naktī +4 grādi pēc Celsija), kā arī tiek prognozēts lietains laiks, SIA “Ogres Namsaimnieks” 9. oktobrī uzsāks apkures pieslēgšanu savā pārvaldīšanā esošajās daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās. Tiek plānots, ka apkures pieslēgšanas darbi tiks pabeigti nedēļas laikā.

Šogad, uzsākot apkures sezonu, kad ārgaisa temperatūra sasniegs +8 grādus pēc Celsija un augstāk, apkure automātiski izslēgsies. Siltumapgādes sistēmas automātiskā pielāgošana ārgaisa temperatūras svārstībām nodrošina iedzīvotājiem komforta līmeni dzīvokļos, kā arī apkures izmaksu samazināšanos, jo siltā laikā apkure automātiski atslēgsies, tādējādi ļaujot ietaupīt maksu par siltumenerģiju.

Jāņem vērā! Ja pēc apkures pieslēgšanas dzīvoklī silda tikai daļa radiatoru vai ir zināms, ka kaimiņu dzīvokļos ir silti radiatori, bet Jūsu dzīvoklī nav, lūdzam sazināties ar Avārijas dienestu, zvanot uz tālruņa numuru 65022261, lai tiktu veikta apkures sistēmas atgaisošana.

Related Posts

Arhīvi