Mālkalnes prospekts 3, Ogre, LV-5001

Aicinām darbā traktortehnikas vadītāju

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Ogres Namsaimnieks”, vienotais reģistrācijas Nr.40103941081, aicina darbā TRAKTORTEHNIKAS VADĪTĀJU, profesijas kods 8341 06.

Darba pienākumi:

  • vadīt traktoru un traktortehniku;
  • tīrīt sniegu;
  • iekraut un izkraut zarus, zāli, lapas, smiltis, lielgabarīta atkritumus, tīrīt daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pagrabus un bēniņus;
  • vākt sadzīves atkritumu maisus no pilsētas teritorijām.

Prasības pretendentiem:

  • TR2 vadītāja apliecība;
  • valsts valodas prasmes atbilstoši A2 līmenim.

Piedāvājam:

  • amatu uz nenoteiktu laiku;
  • iespēju noformēt veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika beigām;
  • papildatvaļinājuma dienas;
  • stundas likmi 7 EUR (pirms nodokļu nomaksas).

CV sūtīt uz e-pastu: personals@ogresnamsaimnieks.lv ar norādi “pieteikums traktortehnikas vadītāja vakancei” vai sazināties ar kontaktpersonu E. Žagaru pa tālruņa numuru 27027724.