Mālkalnes prospekts 3, Ogre, LV-5001
Mālkalnes prospekts 3, Ogre, LV-5001

Privātpersonas var nodot koku lapas par maksu

Iestājoties aukstam rudens laikam un sākoties lapkritim, Ogres iedzīvotāji sāk interesēties par rudens lapu nodošanas iespējām. SIA “Ogres Namsaimnieks” pārvaldīšanā esošo daudzdzīvokļu dzīvojamo māju piesaistītajās teritorijās, kā arī pašvaldībai piederošajās teritorijās, kuru uzkopšanu nodrošina SIA “Ogres Namsaimnieks”, jau uzsākta lapu savākšana.

SIA “Ogres Namsaimnieks” nesniedz lapu savākšanas pakalpojumu privātpersonām pēc individuāla pasūtījuma. Privātpersonas ar savu transportu var par maksu nodot bioloģiski noārdāmus atkritumus SIA “Ķilupe” šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā Akmeņu ielā 43b, Ogrē. Bez maksas šis pakalpojums vairs netiek sniegts.

SIA “Ķilupe” pakalpojums attiecas uz šādiem bioloģiski noārdāmiem atkritumiem:

  • Koku lapas (netiek pieņemtas tūju skujas un zari);
  • Nopļauta zāle;
  • Dārza augi, saknes, nezāles;
  • Dārzeņi un augļi (mizas, serdes);
  • Griezti, novītuši ziedi.

Ja klients pats nogādā atkritumu maisu uz šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumu, pakalpojuma cena ir 2 EUR par vienu 100 litru maisu. Atkritumi saviem spēkiem jāizber no maisiem tiem paredzētajā konteinerā, un šajos maisos nedrīkst būt sadzīves atkritumu piemaisījumi.

Šķiroto atkritumu pieņemšanas laukuma Akmeņu ielā 43b, Ogrē, darba laiks:

  • Darba dienās no plkst. 10:00 līdz 19:00.
  • Sestdienās, svētdienās un svētku dienās no plkst. 10:00 līdz 16:00.

SIA “Ķilupe” informē, ka privātpersonas, kurām nav iespējas ar savu transportu nogādāt lapas uz šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumu, var pieteikt lapu izvešanu (maksas pakalpojums), zvanot uz tālruņa numuru 29104053.

Vairāk informācijas par bioloģiski noārdāmo atkritumu nodošanu SIA “Ķilupe” mājas lapā.

Related Posts

Arhīvi