Mālkalnes prospekts 3, Ogre, LV-5001

SIA “Ogres Namsaimnieks” aicina darbā santehniķi /gāzmetinātāju

SIA “Ogres Namsaimnieks” aicina darbā santehniķi /gāzmetinātāju (profesiju klasifikatora kods 712601 /721201)

Darba pienākumi:

  • veikt gāzes un elektrometināšanas darbus
  • veikt visu veidu noslēgarmatūras nomaiņas darbus
  • montēt apkures sistēmu no tērauda, plastmasas un vara caurulēm, uzstādīt sildķermeņus
  • montēt aukstā un karstā ūdensvada sistēmu no tērauda, plastmasas un vara caurulēm; montēt sanitārtehniskās iekārtas (katlu, siltummezglu, boileru un tml.)
  • veikt kanalizācijas sistēmu montāžu no čuguna un plastmasas caurulēm; veikt sifonu, trapu, revīziju, tīrīšanas lūku un cauruļu montāžu
  • veikt regulēšanas darbus apkures sistēmās; atgaisot apkures sistēmu pēc remontdarbu veikšanas un pirms ekspluatācijas uzsākšanas
  • veikt cauruļvadu izolāciju un izolācijas  atjaunošanu pēc remontdarbiem

Piedāvājam:

  • darbu uz nenoteiktu laiku
  • normālo darba laiku
  • stundas tarifa likmi 6.50 EUR (bruto), sociālās garantijas
  • darbam nepieciešamos resursus, tai skaitā, darba automašīnu

Prasības:

  • vidējās pakāpes profesionālā izglītība vai amatizglītība
  • valsts valodas prasmes (A2 līmenis)
  • B kategorijas vadītāja apliecība

Darba vide:

Darbu ietekmē dažādi augsta riska faktori (paaugstināts trokšņu līmenis, darbs nemainīgā stāvoklī, metināšanas aerosoli)

Pretendentiem pieteikties pie Remontu nodaļas inženierkomunikāciju darbu rīkotāja R. Mišina, tālruņa numurs 29739416, e-pasts: ralfs.misins@ogresnamsaimnieks.lv