Mālkalnes prospekts 3, Ogre, LV-5001
Mālkalnes prospekts 3, Ogre, LV-5001

Turpinās zāles pļaušanas darbi

SIA “Ogres Namsaimnieks” turpina zāles pļaušanas darbus savā pārvaldīšanā esošo daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iekšpagalmos, kā arī Ogres novada pašvaldībai piederošajās teritorijās.

Sezonā pļaušana ir paredzēta četras reizes. Katrs pļaušanas cikls aptver aptuveni 100 hektāru lielu teritoriju, kas tiek nopļauta vidēji mēneša laikā. Zāles pļaušana tiek veikta pēc iepriekš sastādīta grafika, kurā iekļautas gan dzīvojamo māju iekšpagalmu, gan Ogres pilsētas un novada teritorijas, taču grafikā var būt izmaiņas laikapstākļu dēļ. Pirmais pļaušanas cikls ir gandrīz noslēdzies, un visas SIA “Ogres Namsaimnieks” pārziņā esošās teritorijas pirmo reizi drīzumā būs nopļautas.

Pļaušana notiek vairākos etapos. Sākumā zāle, kur tas iespējams, tiek nopļauta ar zāles pļāvējiem (traktoru, raideri), bet atlikušās vietas tiek pļautas ar trimeriem. Tajā pašā vai nākamajā dienā sētnieki sagrābj nopļauto zāli un saliek to maisos. Zāles izvešanai tiek izmantoti tā saucamie “big bag” maisi, kurus ir vieglāk iekraut un pārvadāt, turklāt var izmantot atkārtoti. Pilnos maisus izved un nodod utilizācijai atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Ķilupe”.

SIA “Ogres Namsaimnieks” aicina iedzīvotājus pārvietot savas automašīnas uz citu vietu, redzot, ka pie dzīvojamās mājas notiek pļaušanas darbi, lai izvairītos no iespējamiem automašīnu bojājumiem!

Related Posts

Arhīvi