Mālkalnes prospekts 3, Ogre, LV-5001
Mālkalnes prospekts 3, Ogre, LV-5001

Kā pieteikt iekšpagalma braucamās daļas tīrīšanu no sniega?

Lai pieteiktu iekšpagalma braucamās daļas tīrīšanu no sniega, dzīvojamās mājas pārstāvim vai iedzīvotāju grupai jāvēršas SIA “Ogres Namsaimnieks”, darba laikā ievietojot iesniegumu papīra formātā pasta kastītē Mālkalnes prospektā 3, Ogrē (1. stāvā) vai rakstot e‑pastu uz info@ogresnamsaimnieks.lv (obligāti jānorāda savs tālruņa numurs). Pakalpojums tiks nodrošināts ar traktortehniku par papildu samaksu.

Iesniegumā jānorāda, vai pēc iekšpagalma braucamās daļas tīrīšanas sniegu nepieciešams izvest vai tikai pārvietot uz zaļo zonu pie dzīvojamās mājas (ja ir vieta). Sniega izvešana tiek nodrošināta par papildu samaksu.

Iedzīvotāji tiks iepriekš informēti par braucamās daļas tīrīšanas darbu plānoto dienu un laiku. SIA “Ogres Namsaimnieks” aicina darbu veikšanas laikā nenovietot automašīnas dzīvojamo māju iekšpagalmos un to stāvvietās, lai būtu iespējams veikt sniega tīrīšanas un izvešanas darbus.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā par iekšpagalmu tīrīšanu no sniega aicinām sazināties ar Teritorijas uzkopšanas nodaļu, zvanot uz tālruņa numuru 27027724.

SIA “Ogres Namsaimnieks” informē, ka iekšpagalma braucamās daļas tīrīšana neietilpst sētnieka pienākumos. Sētnieki tīra no sniega iekšpagalmu ietves, izveidojot gājējiem ejas pāri piebraucamajam ceļam un/vai stāvvietai. Stipras snigšanas laikā sētnieku pienākums ir tīrīt sniegu ik pēc 3–4 stundām, lai pa dzīvojamās mājas piesaistīto teritoriju būtu iespējams pārvietoties gājējiem.

SIA “Ogres Namsaimnieks” aicina iedzīvotājus attīrīt no sniega savu automašīnu, kā arī vietu tai apkārt, pārvietojot sniegu uz zaļo zonu (neatstāt uz iekšpagalma braucamās daļas). Informējam, ka SIA “Ogres Namsaimnieks” neveic Ogres ielu un ceļu tīrīšanu no sniega. Informācija par ceļu uzturēšanas darbiem Ogres pilsētā un Ogresgalā atrodama Ogres novada pašvaldības mājas lapā.

Related Posts

Arhīvi