Mālkalnes prospekts 3, Ogre, LV-5001
Mālkalnes prospekts 3, Ogre, LV-5001

Informatīvi resursi par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovāciju

SIA “Ogres Namsaimnieks” pārvaldīšanā esošo dzīvojamo māju dzīvokļu īpašniekiem pieejami divi jauni informatīvie resursi, kas attiecas uz dzīvojamo māju renovāciju (energoefektivitātes paaugstināšanas projektu īstenošanu).

Renovācijas kalkulators

Ikviens dzīvokļa īpašnieks var iepazīties ar provizorisko ikmēneša maksājuma summu tieši savam dzīvoklim, ja dzīvojamā māja tiktu renovēta, izmantojot SIA “Ogres Namsaimnieks” izstrādāto informatīvo tiešsaistes kalkulatoru.

Izmaksu kalkulatorā, ievadot dzīvojamās mājas adresi (ielas nosaukums, mājas numurs), kā arī dzīvokļa numuru, iespējams iepazīties ar:

  • Aptuvenām siltumenerģijas izmaksām konkrētam dzīvoklim pirms renovācijas projekta īstenošanas;
  • Aptuvenām siltumenerģijas izmaksām konkrētam dzīvoklim pēc renovācijas projekta īstenošanas;
  • Aptuvenām siltumenerģijas patēriņa izmaiņām konkrētā dzīvoklī, salīdzinot siltumenerģijas patēriņu pirms un pēc renovācijas projekta īstenošanas;
  • Aptuveno kredīta maksājumu par kvadrātmetru.

Kalkulatorā iespējams mainīt dažādus lielumus, piemēram, kredīta maksājumu par kvadrātmetru. Grafikā ir redzamas izmaksas konkrētajam dzīvoklim pirms un pēc energoefektivitātes paaugstināšanas projekta īstenošanas gada griezumā.

Kalkulators ir pieejams SIA “Ogres Namsaimnieks” mājas lapas sadaļā “Māju renovācija – Kalkulators”.

Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par renovāciju

Mājas lapas sadaļā “Māju renovācija – Jautājumi un atbildes” var iepazīties ar atbildēm uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par dzīvojamo māju renovāciju, piemēram:

  • Kāds ir dzīvokļa īpašnieka ieguvums no dzīvojamās mājas renovācijas?
  • Kā tiek noteiktas izmaksas par dzīvojamās mājas renovāciju?
  • Cik ilgā laikā tiks veikti renovācijas darbi?
  • u. c.

Konsultācijas par savas dzīvojamās mājas renovāciju dzīvokļu īpašnieki var saņemt SIA “Ogres Namsaimnieks” Ēku apsaimniekošanas departamentā, darba laikā zvanot uz tālruņa numuru 28384246.

Related Posts

Arhīvi