Mālkalnes prospekts 3, Ogre, LV-5001
Mālkalnes prospekts 3, Ogre, LV-5001

EKO dienas 2021 Ogres novadā

Pavasaris ir laiks, kad vairāk domājam par sava īpašuma un vides sakārtošanu. Atkritumu apsaimniekotājs SIA “Ķilupe” piedāvā gan privātmāju un dzīvokļu īpašniekiem, gan uzņēmumiem un pašvaldības iestādēm iespēju ērti un bez maksas atbrīvoties no nolietotas elektrotehnikas, makulatūras un stikla iepakojuma.

EKO dienu laikā no Ogres novada iedzīvotājiem bez maksas tiks pieņemta makulatūra (avīzes, žurnāli, grāmatas), stikla iepakojums (tukšas stikla burkas un pudeles) un sadzīves elektrotehnika (televizori, ledusskapji, gāzes plītis, veļasmašīnas, trauku mazgājamās mašīnas, datori un monitori, radioaparāti, mūzikas centri, magnetolas, putekļusūcēji, gludekļi, fēni, tējkannas, blenderi un cita mazā virtuves sadzīves tehnika, telefoni, t. sk. mobilie telefoni un to lādētāji utt.). SIA “Ķilupe” atgādina, ka nolietotās elektropreces nedrīkst būt izjauktas.

Makulatūras, stikla iepakojuma un sadzīves elektrotehnikas savākšana un izvešana notiks bez maksas ar SIA “Ķilupe” transportu un darbaspēku, piebraucot pie katra klienta individuāli. EKO dienu ietvaros, iepriekš piesakot, atkritumi būs jāizliek plkst. 8:00 no rīta ārpus vārtiņiem, un dienas laikā piebrauks kravas transports un tos savāks. Līdz ar to iedzīvotājiem nav jābūt mājās laikā, kad atkritumus savāks.

  • EKO dienas Ogres pilsētas, Ciemupes un Ogresgala iedzīvotājiem – 2021. gada 7., 8. un 9. aprīlis.
  • EKO dienas Madlienas, Krapes, Ķeipenes, Laubere, Meņģeles, Mazozolu, Suntažu un Taurupes pagastu iedzīvotājiem – 2021. gada 28., 29. un 30. aprīlis.

Pakalpojumu var pieteikt pa tālruni 29104053 vai 65071222, kā arī sūtot e-pastu ar pieteikumu “EKO diena” uz kilupe@gmail.com.

Informāciju sagatavoja SIA “Ķilupe”

Related Posts

Arhīvi