Avārijas dienests 24 stundas ! 650 22261
gerbonis
silti
baseins
SUNU KONTS
ūdens skaitittaji
Kapi
Dispečerizācija

Ja vēlies apskatīt Ogres novada p/a „Ogres namsaimnieks” siltummezglu dispečerizācijas sistēmas mājas lapu, spiediet šeit, lai ienāktu sistēmā lietojiet pieejas
username: demo
password: demo

Jaunumi

SIA “Ogres Namsaimnieks” kliedē iedzīvotāju bažas par reorganizācijas procesu

 • Pievienots: 21.08.2018
 • 08:58:01
 • Lasīts: 794 reizes
attels

     Lai atbildētu uz iedzīvotāju uzdotiem jautājumiem saistībā ar nu jau bijušās pašvaldības aģentūras “Ogres namsaimnieks” reorganizāciju, SIA “Ogres Namsaimnieks” valdes loceklis Kaspars Grīnbergs pirmdien sasauca preses konferenci.     

     Māju vecāko sapulce, kurā ir paredzēts atbildēt uz šiem jautājumiem, ir plānota 6.septembrī. Tad reorganizācijas process de facto būs pilnībā noslēdzies un būs pieejamas atskaites par jūniju, jūliju un augustu. “Taču ir sajūta, ka iedzīvotājiem šie procesi jāskaidro ātrāk,” atzīst K.Grīnbergs un norāda, ka reorganizācija juridiski ir noslēgusies, aģentūras saistības pārdalot starp jaunizveidoto aģentūru “Ogres komunikācijas” un pašvaldības SIA “Ogres Namsaimnieks”. Taču vēl līdz augusta beigām turpināsies līdzekļu atlikumu, kreditoru un debitoru vērtēšana un grāmatvedības datu kārtošana pa nozarēm. Vēl jāsakārto arī norēķinu sistēma, kuras darbības trūkumu dēļ iedzīvotāji izjutuši neērtības, atzīst K.Grīnbergs, solot šo jautājumu atrisināt vistuvākajā laikā. Šomēnes noslēgsies arī SIA “Ogres Namsaimnieks” pakalpojumu cenrāža izstrāde, kas iedzīvotājiem pieejamākus padarīs, piemēram, santehniķu un citu uzņēmuma speciālistu pakalpojumus.

     Vairāku māju vecāku vidū ir radušās neskaidrības par pašvaldības aģentūras “Ogres namsaimnieks” darbības pēdējā mēneša atskaitēm, kurās saskaņošanai ar iedzīvotājiem nodotās ikmēneša izdevumu, tostarp nodaļu izdevumu pozīcijas norādītas ievērojami lielākas nekā parasti. “Iedzīvotājiem ir radies iespaids, ka viņi sedz reorganizācijas izmaksas,” norāda K.Grīnbergs un skaidro, ka nodaļu izdevumi jūnija mēnesī tiešām bijuši lielāki, jo reorganizācijas procesā kopējais darbinieku skaits samazināts par vairāk kā 30. Viņiem likumā noteiktajā kārtībā izmaksāti atlaišanas pabalsti divu mēnešalgu apmērā. Tā radies atskaitēs norādītais izdevumu pieaugums, kas gan nekādā ziņā nav izraisījis iedzīvotājiem izrakstīto rēķinu pieaugumu. Pretēji iedzīvotāju paustajām bažām, reorganizācijas vajadzībām nav tērēti arī māju uzkrājumi. Savukārt gada griezumā štatu samazināšana nozīmē ievērojamu apsaimniekošanas izdevumu samazināšanos, ko iedzīvotāji izjutīs jau pavisam drīz. Samazinoties kopējiem izdevumiem uz darba algām, jāsamazinās arī apsaimniekošanas maksai, uzsver K.Grīnbergs.

Sagatavoja: fakti.lv

http://fakti.lv/?url=echoart&ArticleId=18964

Ziņas galerijaAtvērt galeriju

 • attels
Spied te, lai nokļūtu lapas augšā
Laika ziņas
Lietus
+2c
Lietus, D vējš 3 m/s

Vārda dienu svin:

Guna, Judīte
Pirmdiena, 10. decembris
E-Ogresnamsaimnieks
Aptauja

Kurā no medijiem Jūs pārsvarā lasāt "Ogres namsaimnieks" ziņas?

www.ogresnamsaimnieks.lvOgres namsaimnieks Facebook lapāOnamsaimnieks twitter kontācitur
Apskatīt visus rezultātus
Kontaktinformācija

Kases darba laiks

Darba laiki:

 • P.
  8:00-17:30
 • O.
  8:00-16:30
 • T.
  8:00-16:30
 • C.
  8:00-16:30
 • P.
  8:00-15:30

Pārtraukums

11:30-13:00

Administratīvais departaments

Adrese:

Mālkalnes prospekts 3, Ogre

Darba laiki:

 • P.
  8.00- 18.00
 • O.
  8.00- 17.00
 • T.
  8.00- 17.00
 • C.
  8.00- 17.00
 • P.
  8.00- 16.00

Pārtraukums

12:00 - 13:00Apskatīt visus kontaktus