Avārijas dienests 24 stundas ! 650 22261
gerbonis
silti
baseins
SUNU KONTS
ūdens skaitittaji
Kapi
Dispečerizācija

Ja vēlies apskatīt Ogres novada p/a „Ogres namsaimnieks” siltummezglu dispečerizācijas sistēmas mājas lapu, spiediet šeit, lai ienāktu sistēmā lietojiet pieejas
username: demo
password: demo

Jaunumi

Skaidrojums par 2018.gada jūnija mēneša dzīvojamās mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas aprēķināto ieņēmumu un faktisko izdevumu pārskatu

 • Pievienots: 17.08.2018
 • 16:36:47
 • Lasīts: 688 reizes

      Saņemot jautājumus no dzīvojamo māju iedzīvotāju pilnvarotajām personām par dzīvojamo māju pārvaldīšanas un apsaimniekošanas aprēķināto ieņēmumu un faktisko izdevumu pārskatiem par šī gada jūnija mēnesi, vēlamies sniegt skaidrojumu par vairāku pozīciju faktisko izmaksu pieaugumu.

     Pirmkārt, apsaimniekošanas maksa sastāv no:

1. obligātajiem apsaimniekošanas izdevumiem (Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likuma 6.panta 2.punkts);

2. plānotie remontdarbi;

3. uzkrājuma veidošanas (ja mājas ir nolēmušas veidot uzkrājumus);

4. zemes nomas (ja zeme zem mājām nav īpašumā);

5. pārtēriņa dzēšanas (mājām, kurām ir pārtērēti finanšu līdzekļi).

      Otrkārt, ņemot vērā to, ka ar 2018.gada 1.jūliju ir noslēdzies Ogres novada pašvaldības aģentūras “Ogres namsaimnieks” reorganizācijas process, un, lai turpmāk optimizētu izmaksas, tika optimizēta darbinieku struktūra. Ievērojot “Darba likumu”, atbrīvotajiem darbiniekiem tika izmaksātas atbrīvošanas kompensācijas.

     Treškārt, obligāti veicamo dzīvojamo māju uzturēšanas un apsaimniekošanas darbu plānotā ieņēmumu un izdevumu tāme, kurā ietilpst arī nodaļu uzturēšanas izmaksas un darbinieku algas, tiek plānota un apstiprināta uz gadu. Visas plānotās izmaksas tiek sadalītas uz 12 mēnešiem, bet faktiskās izmaksas aprēķinātas un atspoguļotas katru mēnesi. Rezultātā, tikai saņemot dzīvojamās mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas ieņēmumu un izdevumu pārskatu par gadu, var secināt ir vai nav pārsniegtas izmaksas. Šobrīd nav iespējams objektīvi izvērtēt izmaksas, jo ir pagājis tikai pusgads.

     Kopsavilkums: 2018.gada jūnija mēneša dzīvojamās mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas aprēķināto ieņēmumu un faktisko izdevumu pārskatā ir palielinājušas visu nodaļu uzturēšanas un darbinieku algu izmaksas, kuras ir iekļautas obligātajos apsaimniekošanas izdevumos. Rezultātā samazinoties darbinieku skaitam, turpmākajos mēnešos samazināsies nodaļu uzturēšanas un darbinieku algu izmaksas, jūnija mēneša paaugstinātās izmaksas izlīdzināsies līdz šī gada beigām. Atgadinām, ka minētais palielinājums neskar naudas līdzekļus, kuri tiek maksāti, lai veidotu māju uzkrājumus! (Kārtība kādā tiek veidoti un izmantoti māju uzkrājumi ir noteikts likumos – “Dzīvokļu īpašuma likumā” un “Dzīvojamo māju parvaldīšanas likumā”.)

 

Spied te, lai nokļūtu lapas augšā
Laika ziņas
Lietus
+2c
Lietus, D vējš 3 m/s

Vārda dienu svin:

Guna, Judīte
Pirmdiena, 10. decembris
E-Ogresnamsaimnieks
Aptauja

Kurā no medijiem Jūs pārsvarā lasāt "Ogres namsaimnieks" ziņas?

www.ogresnamsaimnieks.lvOgres namsaimnieks Facebook lapāOnamsaimnieks twitter kontācitur
Apskatīt visus rezultātus
Kontaktinformācija

Kases darba laiks

Darba laiki:

 • P.
  8:00-17:30
 • O.
  8:00-16:30
 • T.
  8:00-16:30
 • C.
  8:00-16:30
 • P.
  8:00-15:30

Pārtraukums

11:30-13:00

Administratīvais departaments

Adrese:

Mālkalnes prospekts 3, Ogre

Darba laiki:

 • P.
  8.00- 18.00
 • O.
  8.00- 17.00
 • T.
  8.00- 17.00
 • C.
  8.00- 17.00
 • P.
  8.00- 16.00

Pārtraukums

12:00 - 13:00Apskatīt visus kontaktus