Avārijas dienests 24 stundas ! 650 22261
gerbonis
ūdens skaitittaji
Dispečerizācija

Ja vēlies apskatīt Ogres novada p/a „Ogres namsaimnieks” siltummezglu dispečerizācijas sistēmas mājas lapu, spiediet šeit, lai ienāktu sistēmā lietojiet pieejas
username: demo
password: demo

Jaunumi

SIA “Ogres Namsaimnieks” Ēku inženiertīklu nodaļai jauni pienākumi

 • Pievienots: 02.08.2018
 • 13:51:43
 • Lasīts: 903 reizes

       No 01.jūlija darbu SIA “Ogres Namsaimnieks” paspārnē Aivara Strazdiņa vadībā turpina Ēku inženiertīklu nodaļa, kurā iekļauts Elektroapgādes dienests un Avārijas dienests. Nodaļa atbild arī par liftu apsaimniekošanu.

     Saskaņā ar iepirkuma rezultātiem, plānotos santehnikas remontdarbus no 01.jūlija veic firma SIA “Clean House”, kuras pārziņā ir aukstā un karstā ūdens guļvadu, kā arī kanalizācijas sistēmas cauruļvadu nomaiņa. Savukārt SIA “Ogres Namsaimnieks” Ēku inženiertīklu nodaļas pārziņā ir avāriju likvidēšana un sistēmas nepārtrauktas darbības nodrošināšana. Turpinās arī SIA “Ogres Namsaimnieks” maksas pakalpojumu cenrāža izstrāde.

     Ēku inženiertīklu nodaļas pārziņā šobrīd ir tehnisko noteikumu izsniegšana radiatoru un konvektoru nomaiņai. To saņemšana ir obligāta ikvienam, kurš vēlas savā dzīvoklī mainīt radiatorus. “Pretējā gadījumā slodze stāvvadam var mainīties un siltumenerģijas sadale pa dzīvokļiem kļūt nevienmērīga”, skaidro A.Strazdiņš.

     Joprojām aktuāla arī prasība iedzīvotājiem nodrošināt brīvu piekļūšanu ēku inženiertīkliem. “Stāvvadi bieži ir aizbūvēti. Ja iedzīvotājs pats tos neatvērs, tad to izdarīs apsaimniekotāja pārstāvji, noformējot šo darbu kā maksas pakalpojumu. Iedzīvotājiem nav tiesību stāvvadu šahtas aizbūvēt, vai kā citādi padarīt nepieejamas,” skaidro A.Strazdiņš.

     Šajā karstajā laikā tiek saņemtas iedzīvotāju sūdzības par dvieļu žāvētājiem, kas ievērojami uzkarsē gaisu vannas istabās. Diemžēl padomju laikā būvētajās ēkās nepastāv iespēja atsevišķi katrā dzīvoklī pieregulēt dvieļu žāvētāju darbību. Lai ierobežotu karstuma izplatīšanos, A.Strazdiņš iesaka dvieļu žāvētāju apsegt ar kādu lielāku dvieli vai, piemēram, palagu.

     Dažkārt iedzīvotāji sūdzas par smaku sanmezglā. A.Strazdiņš skaidro, ka tās cēlonis var būt novecojušo kanalizācijas čuguna vēdināšanas cauruļu sadrupšana, kuras rezultātā ventilācija nenotiek un smaka nonāk dzīvokļos. Ja kanalizācijas vēdināšanas caurule nefunkcionē, tad nolaižot ūdeni, piemēram, no skalojamās kastes, tiek radīts vakuums, kas no vannas un izlietņu sifoniem izsūc ūdeni. Tas strādā kā noslēgvārsts un kavē smakas nonākšanu dzīvokļos. Šāda problēma nesen konstatēta Mālkalnes prospektā 2A, Ogrē. Šādos gadījumos ventilācijas caurules tiek atjaunotas.

     Daudz un dažādas iedzīvotāju sūdzības ikdienā uzklausa Avārijas dienests. Tās var būt gan pamatotas, gan tādas, kuru novēršanai jāveic vienkāršas darbības, kas ir pašu klientu spēkos. Piemēram, elektroapgādes pārtraukuma dēļ ir vērts pašam iziet kāpņutelpā, lai pārliecinātos vai nav izsisti automātiskie slēdži, kurus viegli pašam ieslēgt atpakaļ. Protams, var būt izsisti arī elektrības drošinātāji, kuru nomaiņu tad veiks SIA “Ogres Namsaimnieks” darbinieki, norāda A.Strazdiņš.

Sagatavoja: fakti.lv

http://fakti.lv/?url=echoart&ArticleId=18938

Spied te, lai nokļūtu lapas augšā
Laika ziņas

Vārda dienu svin:

Anastasija, Marģers
Svētdiena, 21. aprīlis
E-Ogresnamsaimnieks
Kontaktinformācija

Kases darba laiks

Darba laiki:

 • P.
  8:00 - 17:30
 • O.
  8:00 - 16:30
 • T.
  8:00 - 16:30
 • C.
  8:00 - 16:30
 • P.
  8:00 - 15:30

Pārtraukums

11:30 - 13:00Apskatīt visus kontaktus