Avārijas dienests 24 stundas ! 650 22261
gerbonis
silti
baseins
SUNU KONTS
ūdens skaitittaji
Kapi
Dispečerizācija

Ja vēlies apskatīt Ogres novada p/a „Ogres namsaimnieks” siltummezglu dispečerizācijas sistēmas mājas lapu, spiediet šeit, lai ienāktu sistēmā lietojiet pieejas
username: demo
password: demo

Jaunumi

Tiek uzsākta PA "Ogres namsaimnieks" reorganizācija

 • Pievienots: 25.01.2018
 • 16:09:19
 • Lasīts: 2631 reizes
attels

Ceturtdien, 25. janvārī Ogres novada domes deputāti pēc pašvaldības aģentūras ”Ogres namsaimnieks” direktora p.i. Kaspara Grīnberga  ziņojuma par nepieciešamību veikt pašvaldības aģentūras (PA) “Ogres namsaimnieks” reorganizāciju, apstiprināja sagatavoto reorganizācijas plānu, kas paredz atdalīt aģentūrai deleģētās pašvaldības funkcijas no komercpakalpojumiem, izveidojot divas atsevišķas struktūrvienības - SIA “Ogres namsaimnieks”, kas nodrošinās komercpakalpojumus kā ēku apsaimniekošana, ūdensapgāde un siltumapgāde.  Savukārt pašvaldības aģentūra turpinās nodrošināt tā saucamās sociālas funkcijas kā peldbaseina darbība, O veselība, suņu patversmes darbību, kapu apsaimniekošanu, ceļu un pilsētvides uzturēšanu.

 

Varēs piesaistīt struktūrfondu līdzekļus

Kā vienu no būtiskiem reorganizācijas ieguvumiem K. Grīnbergs uzsver iespēju piesaistīt struktūrfondu līdzekļus, tostarp māju siltināšanas projektiem, ko līdz šim pašvaldības aģentūras statuss liedza. Tas paplašinās iespējas pašvaldībai strādāt iedzīvotāju labā gan uzlabojot apkārtējo vidi, gan vairāk darbu vērst tieši uz efektīvu māju apsaimniekošanu.

 

Tiks uzlabota pārvaldes struktūra

“Šobrīd aģentūra pilda daudz funkciju, kā rezultātā gadu gaitā izveidota arī sarežģīta darbinieku struktūra, un strādā neefektīvi. Līdz ar reorganizāciju plānots veikt darbinieku struktūras maiņu, tostarp apvienojot vairākas nodaļas. Mērķis ir ieviest labas pārvaldes principus, nodrošinot gan darba efektivitāti, uzraudzību un kvalitatīvu darbu izpildi”, skaidro K. Grīnbergs. Pēc aģentūras reorganizācijas tā saglabās savu nosaukumu kā pašvaldības aģentūra “Ogres namsaimnieks” un to veidos piecas nodaļas – dzīvojamo māju pārvaldīšanas nodaļa, siltumapgādes nodaļa, ūdenssaimniecības nodaļa, juridiskā un iepirkumu nodaļa, finanšu nodaļa.

 

Tiek sakārtota tarifu sistēma

“Diemžēl šobrīd par atsevišķiem pakalpojumiem, ko nodrošina PA “Ogres namsaimnieks” maksā ne tikai pakalpojuma lietotāji, bet visi novada iedzīvotāji”, informē K. Grīnbergs. Vairākkārt esam saņēmuši aizrādījumus no Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM), kas norāda, uz Ogre esošo tarifu neatbilstību reālajām izmaksām. Līdz ar to, ceturtdienas domes sēdē, diskutējot par reorganizācijas nepieciešamību, Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis informēja deputātus, ka zvērinātie revidenti un Valsts kontroles pārstāvji, veicot auditu PA “Ogres namsaimnieks”, ir norādījuši pašvaldībai uz nepilnībām aģentūras sniegto pakalpojumu tarifu noteikšanā, neņemot vērā ieguldījumus, kas veikti, realizējot Eiropas Savienības Kohēzijas fonda projektus.

 

Organizē tikšanos ar iedzīvotājiem

Lai veicinātu iedzīvotāju izpratni par reorganizācijas procesu un atbildētu uz jautājumiem, aģentūra aicina iedzīvotājus un māju vecākos uz informatīvo sapulci 30. janvārī plkst. 19.00 Ogres novada Kultūras centra Mazajā zālē. Sanāksmē piedalīsies PA “Ogres namsaimnieks” direktora p.i. Kaspars Grīnbergs.

 

Ziņas galerijaAtvērt galeriju

 • attels
Spied te, lai nokļūtu lapas augšā
Laika ziņas

Vārda dienu svin:

Izidors, Kazimirs
Svētdiena, 24. marts
E-Ogresnamsaimnieks
Aptauja

Kurā no medijiem Jūs pārsvarā lasāt "Ogres namsaimnieks" ziņas?

www.ogresnamsaimnieks.lvOgres namsaimnieks Facebook lapāOnamsaimnieks twitter kontācitur
Apskatīt visus rezultātus
Kontaktinformācija

Kases darba laiks

Darba laiki:

 • P.
  8:00-17:30
 • O.
  8:00-16:30
 • T.
  8:00-16:30
 • C.
  8:00-16:30
 • P.
  8:00-15:30

Pārtraukums

11:30-13:00

Administratīvais departaments

Adrese:

Mālkalnes prospekts 3, Ogre

Darba laiki:

 • P.
  8.00- 18.00
 • O.
  8.00- 17.00
 • T.
  8.00- 17.00
 • C.
  8.00- 17.00
 • P.
  8.00- 16.00

Pārtraukums

12:00 - 13:00Apskatīt visus kontaktus