Avārijas dienests 24 stundas ! 650 22261
gerbonis
silti
PIESLĒDZIES
baseins
SUNU KONTS
ūdens skaitittaji
Kapi
Dispečerizācija

Ja vēlies apskatīt Ogres novada p/a „Ogres namsaimnieks” siltummezglu dispečerizācijas sistēmas mājas lapu, spiediet šeit, lai ienāktu sistēmā lietojiet pieejas
username: demo
password: demo

Jaunumi

Peldbaseins "Neptūns" uzsāk jauno sezonu

 • Pievienots: 31.08.2017
 • 09:52:41
 • Lasīts: 1346 reizes
attels

Ogres peldbaseins pēc darbības pārtraukuma no jauna uzpildīts un šobrīd notiek ūdens sildīšana, filtrēšana un sagatavošana peldētāju uzņemšanai informē PA „Ogres namsaimnieks” struktūrvienības „Neptūns” vadītāja Sandra Hanzena.

Peldbaseina durvis apmeklētājiem tiks vērtas 31.augusta pēcpusdienā.

Jau ziņots, ka jūnijā, noslēdzot kārtējo sezonu, peldbaseina darbība uz laiku pārtraukta un tas iztukšots, lai veiktu nepieciešamos sagatavošanās darbus jaunajai sezonai. Kopumā no lielā peldbaseina izlaisti 680 kubikmetri ūdens, bet no mazā – 54 kubikmetri ūdens, veikta peldbaseina un visu cauruļu tīrīšana un dezinfekcija, kas notiek, tajās zem spiediena ielaižot speciālu šķidrumu. Dezinficētas arī peldbaseina telpu sienas un grīda. Darbus veicis specializēts uzņēmums. Apsekota arī peldbaseina “bļoda”, novērtēts iekārtu un flīžu stāvoklis un veikti nepieciešamie remonta un atjaunošanas darbi, tostarp uzstādītas jaunas kāpnītes, atvieglojot iekāpšanu peldbaseinā. Šovasar remontdarbi veikti arī peldbaseina ventilācijas iekārtās, kurām bija jāmaina gultņi un vārsti.

Savukārt pateicoties iedzīvotāju grupas “Valīši” iniciatīvai, saņemot finansējumu Ogres novada pašvaldības projektu konkursā "Veidojam vidi ap mums Ogres novadā", labiekārtota peldbaseina apkārtne – pie ieejas izvietoti skaisti stādījumi.

Struktūrvienības vadītāja Sandra Hanzena atklāj, ka aizvadītajās sezonās peldbaseina apmeklētāju skaits pakāpeniski un pārliecinoši audzis. Ja 2013.gadā peldbaseinā reģistrēti vidēji 5 tūkstoši apmeklējumu mēnesī un 61 tūkstoši apmeklējumu gadā, tad šobrīd šie skaitļi ir, attiecīgi, 7 un 72 tūkstoši. Turklāt apmeklējumu skaits mēnesī svārstās līdz pat 9 tūkstošiem. Lielu lomu spēlē arī apmeklējuma cena – Ogres peldbaseins ir viens no lētākajiem Latvijā.

Peldbaseinu tā darbības laikā apmeklē ne tikai Ogres un tās apkārtnes iedzīvotāji. Vairāk kā 70% baseina noslogojuma aizņem dažādas organizētās nodarbības, kurās peldētprasmes apgūst gan novada skolu audzēkņi, gan sporta klubu pārstāvji. Peldēšanas nodarbības bērniem un pieaugušajiem vada 5 kvalificēti treneri. Pateicoties 4 metru dziļumam, Ogres un Valmieras peldbaseini ir vienīgie Latvijā, kuros notiek nirēju nodarbības. Uz tām dodas interesenti arī no tālākām Latvijas pilsētām. 

Pielikumā jaunais baseina noslogojuma grafiks sākot no 31.08. līdz 10.09.2017.,, kā arī  peldbaseina "Neptūns" izcenojumi.

 

Ziņas galerijaAtvērt galeriju

 • attels
Spied te, lai nokļūtu lapas augšā
Laika ziņas
Lietus
+17c
Lietus, ZR vējš 5 m/s

Vārda dienu svin:

Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs
E-Ogresnamsaimnieks
Aptauja

Kurā no medijiem Jūs pārsvarā lasāt "Ogres namsaimnieks" ziņas?

www.ogresnamsaimnieks.lvOgres namsaimnieks Facebook lapāOnamsaimnieks twitter kontācitur
Apskatīt visus rezultātus
Kontaktinformācija

Administrācija

E-pasta adrese:

info@ogresnamsaimnieks.lv

Adrese:

Administrācija, klientu servisa centrs, personāla, iepirkumu, juridiskā, attīstības, grāmatvedības, finanšu, ceļu un vides uzturēšanas nodaļas atrodas - Ogre, Mālkalnes pr. 3,

Tālr.:

650 49100

Darba laiki:

 • P.
  8.00- 18.00
 • O.
  8.00- 17.00
 • T.
  8.00- 17.00
 • C.
  8.00- 17.00
 • P.
  8.00- 16.00

Pārtraukums

12:00 - 13:00Apskatīt visus kontaktus