Avārijas dienests 24 stundas ! 650 22261
gerbonis
silti
PIESLĒDZIES
baseins
SUNU KONTS
ūdens skaitittaji
Kapi
Dispečerizācija

Ja vēlies apskatīt Ogres novada p/a „Ogres namsaimnieks” siltummezglu dispečerizācijas sistēmas mājas lapu, spiediet šeit, lai ienāktu sistēmā lietojiet pieejas
username: demo
password: demo

Jaunumi

Mājas vecāko ikgadējā sapulce (VIDEO)

 • Pievienots: 23.09.2016
 • 10:44:29
 • Lasīts: 2548 reizes
attels

22.09.2016.,Ogres novada Kultūras centra Mazajā zālē,  Ogres novada pašvaldības aģentūra “Ogres namsaimnieks” rīkoja ikgadējo mājas vecāko kopsapulci, kurā piedalījās dzīvojamo māju, māju vecākie.

Sapulces mērķis, bija iepazīstināt mājas vecākos ar padarītajiem darbiem 2016. gadā, kā arī iepazīstināt māju vecākos ar plāniem 2017. gadam. Sapulces laikā  nodaļu vadītāji plašāk iepazīstināja ar nodaļā veicamajiem darbiem.

Kā pirmais, ar uzrunu sapulci sāka Ogres novada pašvaldības direktors Aigars Briedis. Klātesošos uzrunāja arī Ogres novada domes izpilddirektors Pēteris Dimants, kurš iepazīstināja iedzīvotājus ar padarītajiem darbiem. Kā norāda P.Dimants, tad šogad Ogres pilsētā ir notikusi plaši remontdarbi,  ir nomainīts vairāk kā 900 m garš ūdensvads, nomainīti vairāk kā 640 m siltumtrases, ka arī ieguldīti 90 000 tūkstoši eiro māju iekšpagalmu remontiem. P.Dimants norāda, ka Mālkalnes prospekta remontdarbi iet uz finiša taisni, un  joprojām  Mālkalnes prospekta rekonstrukcijas nodošanas datums ir 2016. gada 2. novembris. 

Sapulcē savas nodaļas prezentēja, Inženiertīklu pārvaldes vadītājs Vjačeslavs Paramonovs, Siltumapgādes nodaļas vadītājs Igors Minovs, Ēku inženiertīklu nodaļas vadītājs Aivars Strazdiņš, Juridiskās un iepirkumu nodaļas vadītāja Ieva Kārkliņa, Elektroapgādes nodaļas vadītājs Germans Topraks, Projektu un attīstības nodaļas vadītājs Jānis Zunde, un  par Ceļu un pilsētvides nodaļas darbu stāstīja p/a “Ogres namsaimnieks” direktors Aigars Briedis.

Sapulces noslēgumā bija iespēja uzdot jautājumus un gūt nepieciešamās atbildes.

Pievienotajā video var iepazīties ar pilnu sapulces gaitu, ka arī nodaļu prezentācijām.

 

Ziņas galerijaAtvērt galeriju

 • attels
Spied te, lai nokļūtu lapas augšā
Laika ziņas
Lietus
+17c
Lietus, ZR vējš 5 m/s

Vārda dienu svin:

Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs
E-Ogresnamsaimnieks
Aptauja

Kurā no medijiem Jūs pārsvarā lasāt "Ogres namsaimnieks" ziņas?

www.ogresnamsaimnieks.lvOgres namsaimnieks Facebook lapāOnamsaimnieks twitter kontācitur
Apskatīt visus rezultātus
Kontaktinformācija

Administrācija

E-pasta adrese:

info@ogresnamsaimnieks.lv

Adrese:

Administrācija, klientu servisa centrs, personāla, iepirkumu, juridiskā, attīstības, grāmatvedības, finanšu, ceļu un vides uzturēšanas nodaļas atrodas - Ogre, Mālkalnes pr. 3,

Tālr.:

650 49100

Darba laiki:

 • P.
  8.00- 18.00
 • O.
  8.00- 17.00
 • T.
  8.00- 17.00
 • C.
  8.00- 17.00
 • P.
  8.00- 16.00

Pārtraukums

12:00 - 13:00Apskatīt visus kontaktus